Krąg Kobiet

3 września 2021

Krąg kobiet, które mają ciało…

Podobno wystarczy patrzeć sobie w oczy przez 4 minuty, żeby poczuć bliskość i sympatię do drugiej osoby. Wtedy łatwiej jest posłuchać historii, która idzie za każdym z nas. Kiedy myślę o kręgu kobiet czuję zapach ogniska, widzę cienie na ścianach namiotu i słyszę głosy, które pozwalają wyrazić pełen wachlarz emocji.

Chciałam Cię zaprosić do kręgu kobiet, w którym będziemy mogły rozmawiać o tym, w jaki sposób dbamy o swoje ciało i jak czasem trudno jest troszczyć się o samą siebie. Niezależnie od tego ile masz lat i czym się zajmujesz zapewne zdarzyło Ci się mieć żal do własnego ciała za jego niedoskonałość. W kręgu łatwiej jest je pokochać i zatroszczyć się o nie.

Ciało czasem wydaje się żyć własnym zapracowanym życiem, z napiętymi do granic możliwości mięśniami, zmarszczonymi brwiami i przyspieszonym oddechem. Każdy z nas potrzebuje czasem odetchnąć, odpuścić wciąganie brzucha, żeby wyglądać szczuplej i po prostu poczuć jak to jest być sobą.

Krąg daje siłę i wsparcie, a także motywację do pełnego miłości spojrzenia na samą sobie – bo przecież innych nie oceniamy tak surowo jak siebie same.

To będzie taki czas, żeby pobyć ze sobą i innymi w pełnym akceptacji kręgu kobiecości.

„Jeśli nie wejdziesz do lasu to nic nigdy Ci się nie przydarzy i nigdy nie zaczniesz prawdziwie żyć” – Clarisa Estes Pinkola

Kiedy: Pierwsze spotkanie 24.09 godz. 18.00-20.30 (Kolejne spotkania zaplanowane na 29.10, 26.11, 17.12)

Gdzie: Ośrodek JA, Marszałkowska 18/12

Forma: Krąg będzie odbywał się cyklicznie raz w miesiącu, możesz przyjść na jedno spotkanie lub uczestniczyć w cyklu spotkań. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Koszt: Jedno spotkanie 75 zł

Będziemy siedzieć na podłodze w sali z dywanem. Jeśli potrzebujesz zabierz na krąg swoją matę, koc, poduszkę (jeśli potrzebujesz).

Masz dodatkowe pytania lub chcesz zapisać się na to wydarzenie?
Zostaw kontakt. Oddzwonimy lub napiszemy do Ciebie.

i/lub

Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Ja z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 18/12. Podane dane będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na pytania dot. wydarzeń organizowanych przez Ośrodek Ja. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Prowadząca: Jagoda Kędzierska; psychoterapeutka, trenerka psychologiczna.

Od ponad 20 lat pracuję w obszarze pomocy psychologicznej pomagając dorosłym, dzieciom i rodzinom. Towarzyszę kobietom na różnych etapach ich życia i rozwoju, min. w okresie ciąży i wczesnego macierzyństwa, pomagając  młodym mamom odnaleźć się w nowej, wymagającej roli. Przeprowadziłam ponad 1000 godzin warsztatów socjoterapetycznych i treningów rozwoju osobistego. W swojej pracy korzystam z różnych technik i metod; ustawień systemowych, arteterapii.

Jesteś u nas pierwszy raz?
Poznaj naszych specjalistów Jak pomagamy?


Potrzebujesz pomocy w wyborze specjalisty? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

Śródmieście

ul. Marszałkowska 18 lokal 12
00-590 Warszawa
(wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12)
lub