Sztuka w Ośrodku JA

6 września 2019 | Autor: Justyna Kaczmarczyk

Ośrodek JA to miejsce, gdzie najbardziej liczy się dla nas to co dzieje się między Klientem a psychoterapeutą, ale także ważne jest miejsce gdzie się to odbywa. W związku z tym w naszych gabinetach obecna jest sztuka, która ma inspirować, dawać nadzieję, tworzyć atmosferę odpowiednią dla tak osobistego i delikatnego procesu.

Jakub Margasiński, który stworzył identyfikację wizualną dla Ośrodka JA zdecydował się także udostępnić nam kilka swoich obrazów.

Wszystkie obrazy autora znajdujące się w Ośrodku JA można kupić. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dokonaniem zakupy prosimy o kontakt z recepcją, tam odpowiemy na wszelkie pytania i skontaktujemy Państwa a autorem prac.

Więcej o autorze i jego pracach znajdą Państwo tutaj: http://kolorprojekt.pl/paintings/

 

O autorze

Pracuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z osobami dorosłymi. Specjalizuję się w pomocy osobom zmagającym się z lękiem, depresją, zaburzeniami obsesyjno- kompulsywnymi, objawami zaburzeń osobowości a także doświadczającymi braku akceptacji siebie, niskiej samooceny, przeżywającymi życiowe kryzysy czy trudności w relacjach z innymi osobami.
Jesteś u nas pierwszy raz?
Poznaj naszych specjalistów Jak pomagamy?


Potrzebujesz pomocy w wyborze specjalisty? Skontaktuj się z nami.

Kontakt

Śródmieście

ul. Marszałkowska 18 lokal 12
00-590 Warszawa
(wejście na podwórze przy Marszałkowskiej 18, klatka 2, lokal 12)