Pracuję online. Wspieram terapeutycznie osoby dorosłe, pary i rodziny. Pomagam osobom, które znalazły się w kryzysie życiowym, doświadczają trudności w relacjach, szukają sensu życia, cierpią z powodu stanów lękowych, zmagają się z traumatycznymi doświadczeniami i dolegliwościami psychosomatycznymi.
Pomagam osobom:
- doświadczającym trudności w relacjach z bliskimi osobami,
- zmagającym się z zaburzeniami nastroju, depresją,
- cierpiącym z powodu stanów lękowych, natręctw i fobii,
- doświadczającym dolegliwości psychosomatycznych,
- mającym za sobą traumatyczne doświadczenia,
- cierpiącym z powodu zachowań autoagresywnych,
- mającym problem z odżywianiem (anoreksja, bulimia, objadanie się).
Często problemy, z którymi się zmagamy są trudne do nazwania – można cierpieć, nie mogąc odnaleźć sensu w codzienności, odczuwać pustkę, niepokój czy bezcelowość życia. Wierzę, że psychoterapia to droga do zrozumienia i lepszego poznania siebie.
Wykształcenie:
Z wykształcenia jestem socjologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, ale na pewnym etapie mojego życia uznałam, że bardziej niż spojrzenie na człowieka jako element większej grupy, interesuje mnie praca z człowiekiem w wymiarze indywidualnym. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz European Association of Psychotherapy.
Doświadczenie zawodowe:
Praktykę psychoterapeutyczną zdobywałam m.in. w Stowarzyszeniu Aslan i Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii pracując z rodzinami oraz Stowarzyszeniu OPTA, wspierając pacjentów indywidualnie. W pracy psychoterapeutycznej bliskie jest mi podejście integracyjne, czerpię głównie z nurtu psychodynamicznego i systemowego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a także Sekcji Naukowej Terapii Rodzin.
Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji.