Psychoterapia jest dla mnie drogą wiodącą ku pełniejszemu doświadczaniu siebie i świata. Towarzyszenie w tej niełatwej wędrówce to wyjątkowe przeżycie, możliwe dzięki dobrej, bezpiecznej relacji.
Specjalizuję się w pomocy osobom, które przechodzą przez osobiste kryzysy, w tym na skutek bolesnych utrat, takich jak śmierć czy terminalna choroba bliskich. Bliska jest mi praca z osobami zmagającymi się z depresją, zaburzeniami lękowymi oraz wypaleniem zawodowym. Znaczna część osób, z którymi pracuję, doświadcza syndromu DDA.
Pomagam osobom, które doświadczają:
- obniżonego nastroju,
- silnego lęku,
- poczucia pustki i braku sensu życia,
- niskiego poczucia własnej wartości i uciążliwej samokrytyki,
- trudności w rozpoznawaniu i wyrażaniu emocji,
- trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji.
Pracuję w podejściu integracyjnym, którego osią jest psychoterapia humanistyczno- doświadczeniowa. Korzystam między innymi z narzędzi psychoterapii skoncentrowanej na emocjach (EFT).
Doświadczenie i wykształcenie
Od wielu lat współpracuję z Fundacją NAGLE SAMI, która wspiera osoby przechodzące przez żałobę. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również m.in. w Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Posiadam także kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych i doradztwie z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz „miękkiego” HR.
Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, otrzymując dyplom z wyróżnieniem oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.